Seria "xf" - Leica Digicat

Przejdź do treści

Menu główne:

Modele

Leica Digicat xf-Seria


Wykrywacze Leica Digicat xf posiadają dodatkowe częstotliwości wykrywania - 512Hz i 640Hz. które pozwalają śledzić instalacje podziemne na większych odległościach, lub z łatwością wykrywać przewody kanalizacyjne i sondy do wizualnej kontroli instalacji podziemnych. Nowe funkcje takie, jak tryb Lock - wykrywacz wznawia pracę w ostatnim trybie pracy - używane są do identyfikowania instalacji podziemnych i potencjalnych awarii, umożliwiają użytkownikom efektywne, codzienne wykrywanie instalacji do realizacji prac budowlanych.Wykrywacze.
Wykrywacze z serii Leica Digicat xf zaprojektowano do śledzenia długich przewodów i systemów do wizualnej kontroli przewodów. Umożliwiają to nowe częstotliwości wykrywania – 512 Hz oraz 640 Hz, które dodano do wykrywaczy i generatorów sygnału.

Tworzenie map instalacji na potrzeby GIS dzięki łączności Bluetooth umożliwia sprawne gromadzenie informacji związanych z wykrywanymi instalacjami podziemnymi. Można pozyskać informacje o współrzędnych geograficznych i głębokości zakopania przewodu, co więcej - możesz dodać notatki i zdjęcia, zwiększając efektywność procesu wykrywania.Wykrywacz Leica Digicat 500i xf
Dzięki automatycznemu sterowaniu i dodatkowym częstotliwością wykrywania - 512Hz i 640Hz, urządzenie umożliwia niezawodną lokalizację długich przewodów i systemów do wizualnej kontroli rur. Wykrywacz Digicat 500i xf z łatwością dokładnie zlokalizuje instalacje podziemne i systemy do wizualnej kontroli przewodów. Współpraca z generatorem sygnałów Digitex 100t, lub mocniejszym Digitex 300t xf, pozwala na wykrywanie z użyciem sygnału aktywnego.

Pracuje z  różnymi częstotliwościami prądu elektrycznego – 50 lub 60 Hz.
Wykrywacz Leica Digicat 550i xf
Posiada identyczne funkcje jak Digicat 500i xf. Dodatkowo instrument został wyposażony w możliwość szacunkowego pomiaru głębokości ułożenia przewodu, gdy współpracuje z generatorem sygnału Digitex 100t xf, Digitex 300t xf, lub sondą Digimouse w trybie 8/33/512/640 kHz.

Pracuje z  różnymi częstotliwościami prądu elektrycznego – 50 lub 60 Hz.

Wykrywacz Leica Digicat 600i xf
Posiada identyczne funkcje jak Digicat 500 xfi. Dodatkowo instrument został wyposażony w pamięć wewnętrzną i bezprzewodową łączność Bluetooth. W pamięci wewnętrznej zapisywane są informacje dotyczące wykorzystania wykrywacza Digicat 600i xf; następnie te informacje mogą zostać skopiowane z użyciem oprogramowania Logicat i przesłane przez Bluetooth do komputera celem poddania ich analizie, dzięki czemu zidentyfikujesz pracowników potrzebujących dalszego szkolenia lub odczytasz konfiguracje wykrywacza w chwili wykrycia, lub przeoczenia instalacji podziemnej..

Pracuje z  różnymi częstotliwościami prądu elektrycznego – 50 lub 60 Hz.
Wykrywacz Leica Digicat 650i xf
Posiada  identyczne funkcje jak Digicat 650i xf. Dodatkowo instrument został  wyposażony w możliwość szacunkowego pomiaru głębokości ułożenia  przewodu, gdy współpracuje z generatorem sygnału Digitex 100t i 300t lub  sondą Digimouse w trybie 8/33/512/640 kHz.
Dostosowany do pracy z różnymi częstotliwościami prądu elektrycznego – 50 lub 60 Hz.

Pracuje z  różnymi częstotliwościami prądu elektrycznego – 50 lub 60 Hz.
Wykrywacz Leica Digicat 750i SMARTREADY

Zintegrowany moduł GPS gromadzi dane o miejscu pracy wykrywacza. Dane mogą łatwo zostać importowane do Twojego komputera, na tablet lub telefon komórkowy przez Bluetooth® korzystając z oprogramowania LOGiCAT. Położenie wykrywacza jest wyświetlane na czytelnej mapie, co zwiększa wiarygodność pracy z wykrywaczem dzięki możliwości odtworzenia położenia urządzenia.

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego