seriai - Leica Digicat

Przejdź do treści

Menu główne:


Leica Digicat i-SeriaDzięki systemom Leica Digicat z serii „i”  wykrywanie instalacji podziemnych jest przyjemne i dokładne. Oszczędzasz czas i bezpieczeństwo, zwiększasz bezpieczeństwo przy pracach ziemnych. W trybie Power (ustawiony domyślnie) wykryjesz wszystkie kable pod napięciem, w innych trybach wszystkie inne instalacje podziemne.
Wykrywacze Leica Digicat z serii „i" zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie, posiadają liczne funkcje, które zapewniają bezpieczeństwo pracy użytkownika podczas wykopów.

Pamięć wewnętrzna wbudowana w wykrywacz Digicat 600i lub Digicat 650i dodatkowo zwiększa funkcjonalność urządzenia. W pamięci zapisywane są informacje dotyczące pomiarów, które za pomocą oprogramowania Logicat mogą zostać skopiowane celem dalszej analizy.


Wykrywacz Leica Digicat 500i
Dzięki automatycznemu trybowi pracy "Auto" wykrywacz Leica Digicat 500i przyczynia się do zmniejszenia ilości błędów ludzkich w procesie wykrywania instalacji podziemnych. Instrument umożliwia dokładne i precyzyjne wyznaczenie pozycji przewodów, zapobiegając ich uszkodzeniu podczas wykopów. Współpraca z generatorem sygnałów Digitex 100t pozwala na wykrywanie z użyciem sygnału aktywnego.

Praca z częstotliwością prądu elektrycznego – 50 lub 60 Hz
Wykrywacz Leica Digicat 550i - najbardziej popularny model wśród klientów.
Posiada identyczne funkcje jak Digicat 500i. Dodatkowo posiada funkcję pomiaru głębokości, gdy współpracuje z generatorem sygnału Digitex 100t i 300t lub sondą Digimouse w trybie 8/33 kHz.

Praca z częstotliwością prądu elektrycznego – 50 lub 60 Hz
Wykrywacz Leica Digicat 600i
Posiada identyczne funkcje jak Digicat 500i. Dodatkowo instrument posiada pamięć wewnętrzną i bezprzewodową łączność Bluetooth. W pamięci wewnętrznej zapisywane są informacje rejestrowane podczas pomiaru; następnie dane mogą zostać przesłane przez Bluetooth do komputera celem poddania ich analizie w programie Logicat, dzięki czemu zidentyfikujesz pracowników potrzebujących dalszego szkolenia lub odczytasz konfiguracje wykrywacza w chwili wykrycia, lub przeoczenia instalacji podziemnej.

Praca z częstotliwością prądu elektrycznego – 50 lub 60 HzWykrywacz Leica Digicat 650i
Posiada identyczne funkcje jak Digicat 650i.Dodatkowo posiada funkcję pomiaru głębokości, gdy współpracuje z generatorem sygnału Digitex 100t i 300t lub sondą Digimouse w trybie 8/33 kHz.

Praca z częstotliwością prądu elektrycznego – 50 lub 60 Hz
Wykrywacz Leica Digicat 750i SMARTREADY

Zintegrowany moduł GPS gromadzi dane o miejscu pracy wykrywacza. Dane mogą łatwo zostać importowane do Twojego komputera, na tablet lub telefon komórkowy przez Bluetooth® korzystając z oprogramowania LOGiCAT. Położenie wykrywacza jest wyświetlane na czytelnej mapie, co zwiększa wiarygodność pracy z wykrywaczem dzięki możliwości odtworzenia położenia urządzenia.

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego